June 2011

Nový foťák :)

26. june 2011 at 18:15 | Šílená bruneta P
Ahoj štěňata, jak se máte? Já se mám naprosto skvěle :) Dneska mi rodiče koupili nový foťák, bylo to překvapení, takže jsem dost čuměla. Mamka ještě včera říkala, že mi ho koupí, až uvidí, že mě focení bude dlouhodobě bavit. A dneska si mě zavolala do obýváku a řekla, že tam mám někde dárek. Já jsem TÁÁK šťastná :3 A jaký že je to foťák? :) Značka Casio, High Speed Exilim (tomu samozřejmě vůbec nerozumím) Má 20x optical zoom, což mi přijde hodně dobrý, a 10,1 megapixelu. Takže jsem spokojená, ba co víc, nadšená :)
Pod perexem najdete pár fotek :) ještě se s tím budu muset víc naučit, a strašně se těším, až si ho vezmu na dovolenou :)Heaven

19. june 2011 at 11:29 | Šílená Bruneta P =) |  Když se pustím do focení
Zdravím, štěňata. Doufám, že se máte tak dobře jako já :) Jelikož je pořád co fotit, přináším Vám další z mých fotografií. Doufám, že nevadí, že pokud zde něco přibude, jsou to fotky. Má to jeden důvod - Tyto dny jsou poslední na Základní škole. A já si je chci co nejvíce užít. Ale slibuji, že až začnou prázdniny, budete zde mít další sérii mých keců v podobě úvah, atd. :) A teď už k fotkám. Z fotek, kterén jste už několikrát viděli jsem udělala koláž - takové fotky jsou tam jen dvě. Takže, více v celém článku. :)

Po dešti

8. june 2011 at 19:39 | Šílená bruneta P |  Když se pustím do focení
Ahojky štěňata! Pamatujete si, jak byly před pár dny ty obrovské bouřky? (teda, alespoň u nás byly). Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych vyrazila, jen v bačkorách, ven, na mokrou zahradu a něco si nevyfotila. Hlavní prioritou v této sérii fotek jsou kapičky deště. Snažila jsem se je zabrat co nejlépe, a proto jsem použila detailní makro, bez blesku. Blesk fuj. Teda, ne blesky při bouřce, ale ve foťáku. Blesky při bouřce jsou fajn. Ale to jsem odbočila. Takže, ráda si vyslechnu avši kritiku ohledně těchto fotografií. Více v celém článku. ;)
Stolová hora - Co myslíte?

7. june 2011 at 21:34 | Šílená bruneta P |  Zaujalo mě
Ahoj štěňata. Docela po dlouhé době Vám přináším jiný článek, nežli fotografický. Tentokrát se jedná o něco, co mě velice zaujalo.

Časem zapomenuté

4. june 2011 at 20:37 | Šílená Bruneta P =) |  Když se pustím do focení
Ahoj štěňata! :) Doufám, že se máte dobře. Přináším Vám sem další článek. Ano, jedná se opet o fotografie, tentokrát jich ale bude více :) Snažila jsem se najít věci, které by vypadaly... no, prostě delší dobu nepoužívaně. Aby to prostě mělo takovou tu historickou ráži. A jelikož jsem dostala radu od jedné slečny, abych nefotila s bleskem, budou to poslední fotografie takto pořízené. Samozřejmě že ne každá fotka je takto focená. No, nevadí. Přejdu už k samotnému článku. Takže více pod perexem.

TřešeŇ

1. june 2011 at 0:01 | Šílená bruneta P |  Když se pustím do focení
zdravím, štěňátka moje. Jelikož zde máme další měsíc - a to červen, přináším Vám sem první červnovou fotku (kterou jsem samozřejmě fotila v květnu).


Nemůžu si pomoct, ale strašně se mi líbí. Samozřejmě foceno makrem a bleskem nevyjímaje.
Má to v sobě kouzlo :)
Co myslíte Vy?