Když někdo pojde nudou...

7. may 2011 at 15:06 | Šílená bruneta P |  Diary
Svítí slunce, ptáci štěbetají a stromy se pohupují v lehkém větříku. Všechny tyto věci zvou člověka do svého nekonečného chrámu - ven, do přírody.
Ale aby jste se ocitli v té krásné zelené barvě, stačí vyjít jen na zahradu. A koukat se, a koukat se.
Tohle se mě však netýká… proč? Z jediného prostého důvodu - svítí slunce. Ne, že bych měla k slunci nějaký špatný vztah, to vůbec ne. Avšak - jakmile se dostanu na sluneční světlo, začne se mi dělat vyrážka a nebude mi dobře. A za všechno tohle trápení můžou hloupá antibiotika!
Jasně, byla jsem nemocná už před třemi týdny. Angínu jsem v pořádku vyležela a konečně chodila do školy. To bych ji však neměla chytnout zase, kdybych to nebyla já, že?
Teď už jen koukám z okna ven na zahradu. Všechno je zelené, šťastné a moji rodiče ve stínu třešně popíjejí kávu. Jak já jím závidím!
Uvnitř mě se mezitím rodí cosi. A já to cosi dobře znám. Nesnáším, když padám do náruče parádní nudy. Jsem potom nervózní, roztržitá a nic mě nebaví. Kdyby byl alespoň někdo na skypu! Ne… samozřejmě všichni normální lidé jsou momentálně venku. Pobíhají, dělají kraviny, někteří chlastají. A někteří tráví odpoledne v náruči svého partnera.
Ano, to je další věc. Jelikož mám přece angínu (!!! Dyť už mi nic není, jen dobírám prášky!), nesmím se vidět se svým přítelem. Dva týdny, samozřejmě. Jako by to minule nestačilo že.
Momentálně mám chuť něco rozmlátit!

Kdybych aspoň měla co dělat, pak by mi to nevadilo. Pár návrhů bych tady měla…
Koukání na TV
Jasně. Mohla bych si pustit nějaký film, ale už jsem všechny viděla. Dále tu máme programy jako Discovery nebo History. Ale málokdy narazím na něco, na co ráda koukám. Většinou moje oblíbené pořady už skončily.
Kreslení
Mohla bych něco nakreslit do zásoby, ale jelikož jsem se o to dnes už pokoušela, a málem roztrhala všechny pokusy, radši to nebudu pokoušet.
Četba
Dále tu mám čtení, ale jelikož jsem předešlé dny nedělala nic jiného, padá to.

A takhle bych zde mohla psát až do aleluja. Vím co bych chtěla dělat. Chtěla bych si vlastnoručně udělat nějaké výrobky do pokoje, a celkově si pokoj zútulnit. Včera jsem uklízela snad celý den.
Původně jsem svůj pokoj chtěla mít bílofialový. A jsem na půlce cesty. Mám bílý nábytek, fialový koberec, a už chybí jen vymalovat bílou a fialovou barvou. A samozřejmě nějaké ty doplňky. A právě ty bych si chtěla vyrobit. Měly by být v bílé nebo fialové barvě. Avšak - nemám nic starého fialového co bych mohla rozstříhat. Nápady by sice byly, ale chybí mi materiál…bohužel.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Elleine Elleine | Web | 7. may 2011 at 19:50 | React

Nn nikdo neumřel. Dům jsme stavěli před 5 lety úplně od základů. Hodně lidí mi radí ať zkusím tu svěcenou vodu. proč ne, vážně mě to nezabije :) Třeba to ale nemusí být něco, co mi chce ublížit. Nemůžou existovat i hodní "duchové"?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement