Photo - Vzkvétající příroda

16. april 2011 at 12:16 | Šílená bruneta P
Ahoj štěňata! :) Ano, ano, já vím, že Vás tady v poslední době zavaluju fotkama, ale snad to nevadí! :) Promiťe mi to, ale mě děsně baví fotit. No, dnes jsem vstávala poměrně brzo - v osm! (včera ve 12:50 xD) a jela jsem s mamkou nakoupit. Když jsme přijeli, vzala jsem si sestry foťák a vyběhla na zahradu. Už nám kvete třešeň, a další věci, takže jsem si to musela vyblejsknout. No, a více už v celém článku. :)(Když se láme paprsek světla... Foceno detailním makrem.)


č. 1

(Fajn, právě jsem se zeptala mámi, co to je. Je to keř, co se jmenuje magnólie. Líbí se mi jasně bílé květy. Foceno detailním makrem.)

č. 2

(Tato květina se jmenuje mahon. Když jsem byla malá, strašně ráda jsem jí trhala bobulky, až z toho vznikla jenom tyčka:D Foceno detailním makrem. )

č. 3

( Nemůžu si pomoct, ale tahle fotka se mi děsně líbí. Nejrdaši bych si při jejím focení lehla na zem, ale jelikož jsem po angníně, máma by mě asi přizabila. Takže jsem musela dát foťák na zem, a v minimálním úhlu, co jsem viděla jsem zkoušela štěstí. Nevadí mi, že je první sedmikráska rozmazaná, jde mi o ty vzadu. Foceno detailním makrem. )

č. 4

(Stejně jako u předchozí fotky, tahle se mi téže moc líbí. Přední květy jsou rozmazané, avšak vzádu už jsou ostré. A to se mi líbí. Foceno detailním makrem)

č. 5

(Ne, nejsem úchylná na semikrásky, jen se mi docela dost líbí :) Tyhle dvě u sebe jsem musela vyfotit tak desetkrát, než se mi to povedlo takhle xD. Foceno detailním makrem)

č. 6

(Fajn, neznám názvy kytek, no a? Já s kytkama nekamarádím :D nemám je moc v lásce, ale snesu je. Foceno detailním makrem)

Vybrala jsem Vám sedm (šest v článku a jedna nad perexem) fotek, které se mi zdály nejlepší. Bylo jich samozřejmě ještě o mnohem víc, ale ty by se sem asi už nevešly :D Jak jste si všimli (nebo možná nevšimli), všechny fotky jsou focené detailním markem. Možná to u některých nevypadá, ale ještě se s ním učím.
A teď se Vás chci na něco zeptat :)

Která se Vám zdá nejlepší, která nejhorší a proč? :)
Za názor budu jen ráda :) 

2 people judged this article.

Comments

1 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 16. april 2011 at 12:34 | React

moc pěkný fotky :-)

2 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 16. april 2011 at 12:36 | React

jo a na otázku odpovědět nedokážu, ale nejvíc se mi asi líbí ty sedmikrásky na fotce číslo 5.

3 JiHei in Natura - Fotografie JiHei in Natura - Fotografie | Web | 19. april 2011 at 21:32 | React

Nádherné fotky... :-) Přírodní, čisté, opravdové... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement