LadyDariel - Blog druhý

6. march 2011 at 13:35 | Šílená bruneta P |  Blogy, co mě zaujaly
Zdravím Vás!
Mám zde pro Vás další recenzi na blog, co mě zaujal. Tentokrát se bude jednat o dívku jménem LadyDariel. LadyDariel je milá vtipná dívka, se kterou jsem se seznámila díky Klubu Snílků.
Více v celém článku.

Jako první
Jako první na jejím blogu mě zaujme určitě nápis - Stránka nebyla nalezena. Když jsem to viděla poprvé, věřila jsem tomu. =D Rozhodně je to dobrý nápad, mít něco takhle vtipného.

Kresby

K Lady Dariel žádnou výtku nemám. Maximálně se sem tam objeví gramatická chybička, ale to se stává každému. Co se mi u Dar nejvíce líbí jsou její návrhy oblečení. Má velice zajímavou anatomii, zvláště nohy se mi líbí. Jako jedno z děl se mi nejvíce líbí Když je po ruce tužka .
Nekreslí ovšem jen návrhy, ale i ostatní zajímavé věci. Po pohledu do rubriky Tvorba je vidět, že má Dar v kreslení velkou praxi. Jako první mě zaujala kresba Očko. Sama děsně ráda oči kreslím, a jelikož je toto do fialova, je prostě nádherné.

Grafika
Jako další věc, které se Dar věnuje je grafika. Já sama od ní mám layout (samozřejmě nádherně fialový). Její momentálně lay, je s koňmi. Krásná směs krémové a černé barvy. Jelikož zbožňuji podzim, prohledala jsem Darielin blog a našla tam tento lay. Je opravdu nádherný =) K designu dělá navíc ještě popisky, a dalších spousta věcí.

Jinak se Dariel věnuje mnoha dalším věcem. Píše články na téma týdne, diskuze a hodnocení ostatních blogů.
Já osobně jí mám ráda. Je s ní sranda, a vždycky mě podrží. Jen trošku peskuje, abych se nepodceňovala. :) Za což jsem jí prakticky vděčná :)
Rozhodně doporučuji na blog Lady Dariel zavítat.


Jaký je Váš názor na její blog?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lady-dariel lady-dariel | Web | 6. march 2011 at 13:53 | React

pááni, děkuji, tolik chváli :)) Seš zlatá, sem ráda že sem tě oběvila, :D :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement