March 2011

Kresba - Dragon

26. march 2011 at 11:09 | Šílená bruneta P |  Dílna
V poslední době nějak moc kreslím. =D
Jak už napovídá nadpis, pokoušela jsem se nakreslit draka.
Nejdřív jsem si vlbec nemohla vzpomenout jak draci vypadají. Díky bohu za knížky, že? :)
No, a tak z toho vznikl tento dráček. Více v celém článku.

Kresba - Ruka

23. march 2011 at 18:48 | Šílená Bruneta P =) |  Dílna
Ahoj štěňata! :)
Jak se máte? Doufám že dobře :)
Po delší době tu zde mám pro Vás zase něco z rubriky Dílna, a to rovnou kresbu. Tentokrát jsem se pokoušela nakreslit ruku. Něco podbného jsem už jendou dělala, ale mylsím, že teď je to lepší. No, více v celém článku.

Co říkáte na Konec Světa?

19. march 2011 at 19:01 | Šílená bruneta P |  Úvahy

Zajímalo by mě, kdy to skončí. Kdy to všechno skončí. Můj život? Nebo škola? Ne, to nemyslím. Myslím tím samotný konec světa. Ano, někteří z Vás se teď možná zasmějí, protože tomu nevěří. Ale já tomu věřím… alespoň z části. A bojím se. Hodně.
Nejvíce se bojím toho, že neuvidím už nikdy své blízké… nepotkám životního partnera, nebudu mít malé otravné caparty a ani své vysněné povolání. A hlavně se bojím toho, že NEVÍM. Člověk se nejvíce bojí nevědomosti… protože nevíte, co se stane. Celkem logické…
...Více v cel. článku...

Rozdíl v myšlení - ano nebo ne?

13. march 2011 at 15:29 | Šílená bruneta P |  Úvahy
Zdravím Vás. Opět mě osvítil duch svatý, a já Vám sem přidávám další úvahu. Tentokrát bude na Vyspělejší myšlení. Až otevřete celý článek , pochopíte, co tím myslím.

Diskuze - Vulgarita proti rodičům

10. march 2011 at 18:06 | Šílená bruneta P |  Diskuze
Nechápu, jak někdo může být sprostý na rodiče. Přihlásím se na facebook, a hned vidím status, jaká je máma kráva. Je tohle normální?

Já si myslím, že není. Rodiče nám dali život… díky nim tu jsme, žijeme, učíme se a plníme své sny. Měli bychom jim být vděční, tak mi proboha někdo vysvětlete, jak někdo může poslat svoje rodiče do OČÍ do prdele?

Nechápu… nechápu tyhle lidi. Jo, možná pro někoho může být obtížné, žít těch 18-20 let u rodičů. Můžou se všemožně hádat a tak, ale na tohle by nemělo mít dítě právo. Kdyby mě poslalo moje dítě do háje, tak strašně bych ho zflákala, že by se těžko postavilo na nohy.
Kdyby už bylo dospělé, OK. Mrzelo by mě to, ale nic bych s tím dělat nemohla. Mělo by vlastní hlavu, a já bych byla jen stará a senilní ženská. Ale co když je dítě v pubertě?

Dobře, je mi patnáct a jsem v pubertě. Mám svoje hormonální výkyvy nálad, ale naštěstí už to není tak hrozné jako dřív. Rodiče bych někdy nejradši *eeekkk*. Třeba když mi zaberou počítač, nebo tak. Stejně tak mě štvou řeči mého otce. Zkrátka už mi nepřijdou tak vtipné jako kdysi. Spíš otravné… ale tak, co s tím můžu dělat? Vyloženě si otevřít hubu nemůžu, hned by mi jedna přiletěla. Mám prostě z rodičů respekt.
Ale v životě bych si nedovolila poslat někoho z nich do háje…

Co si o tomhle myslíte? Dokázali by jste to?

Dadaistická báseň

8. march 2011 at 19:02 | Šílená bruneta P |  Povídky a Básně
Vím, že v nápise je "báseň", ale prakticky to ani báseň není. No, ale k tomu až později.
Dnes jsme ve škole o literaturu probírali Dadaismus.
Zakladatel Dadaismu byl Tristan Tzara... francouzský básník původem z Rumunska. Klade důraz na hodně věcí, například na odpor k válce.
V učebnici byl návod, jak vytvořit Dadaistickou báseň. Z časopisu vystříhat slova a dát je do sáčku. Poté je vyndat, a v tom pořadí, v jakém jsme vytáhli slova, máme napsat slova. A přesně v tom pořadí sestavit báseň. Z té mé vznikla děsná hovadina =D Ani vtipné to nebylo :D No, více v celém článku.

Foťák do ruky!

6. march 2011 at 20:40 | Šílená bruneta P |  Rady
Není nad to udělat si výlet ven - nebo klidně i na zahradu - s foťákem v ruce. Když fotím, snažím se najít něco... jedinečného, zvláštního... svým způsobem zajímavého a čistého. A fotím ráda. Proto když se nudím, vyběhnu na zahradu a pustím se do toho. I na tak pro Vás už okoukané zahradě může být něco zajímavého. Pořád je tam něco zvláštního a nového. Přeci jen - příroda se pořád mění.
Více v cel. článku

(Pokaždé můžete najít něco nového, co jste předtím přehlídli)

LadyDariel - Blog druhý

6. march 2011 at 13:35 | Šílená bruneta P |  Blogy, co mě zaujaly
Zdravím Vás!
Mám zde pro Vás další recenzi na blog, co mě zaujal. Tentokrát se bude jednat o dívku jménem LadyDariel. LadyDariel je milá vtipná dívka, se kterou jsem se seznámila díky Klubu Snílků.
Více v celém článku.

Kresba - Pták

4. march 2011 at 21:22 | Šílená bruneta P |  Dílna
Sedím takhle na hodině češtiny, a představuju si, jak se asi kreslí křídla ptákovi. No, a nevím jak mě to napadlo, doma jsem začala kreslit fénixe. Po paměti. Samozřejmě že totálně netuším jak fénix vypadá, takže z toho vznikl zmutovanej orel, ale to snad nevadí. =DKreslila jsem ho, když jsem měla depku. Možná to tak nevypadá, ale dělala jsem ho dva dny. První den jsem udělala náčret, a další den to dodělala. Celkem se mi líbí to peří, to použití barev. Budu v kreslení muset ještě cvičit, ale mě se tohle celkem líbí.

DetailHlavu a oko jsem moc nezvýraznila, zato peří ano. Vím, že takhle fénix vůbec nevypadá, je to prostě pták no... Také vím, že ta kost by neměla být vidět, ale kreslila jsem tohle zvíře poprvé. Budu ještě trénovat :)

Jarní fotografie

4. march 2011 at 18:28 | Šílená bruneta P |  Když se pustím do focení
Zdravím lidi. Dnes odpoledne po škole jsem si půjčila sestřin foťák a vyrazila na zahradu. Opět... ano, vím že pořád chodím v zahradě, ale kdybych šla jinam a ten foťák ztratila, tak se rovnou můžu oběsit na stromě. Ale to sem teď netahejme =) Mám zde pro Vás pár fotek začínajícího jara. Více v celém článku.Náramky + Fimo

2. march 2011 at 18:08 | Šílená bruneta P |  Dílna

Ahoj. Mám zde další článek ro rubriky - Dílna - . Tentokrát jsem se rozhodla zveřejnit nějaké pokusy o náramky a Fimo přívěsky. Moc toho není, když jsem chtěla vyfotit poslední dva přívěsky, trošku mi kyksnul foťák a už jsem to vyfotit nestihla. Trošku mě to mrzí, ale což, dodám to příště.
Více v cel. článku.