Monica Otmili - Blog první

24. february 2011 at 19:29 | Šílená bruneta P |  Blogy, co mě zaujaly
V předchozím článku jsem psala, že jsem vůči ostatním blogům velice vybíravá. Tudíž, že mě jentak jaký nezaujme. Napadlo mě, že bych Vám mohla v článcích představit blogy, které mě opravdu zaujaly. Jak jsem na tohle přišla?
No, jen tak si listuji jedním blogem, kde mě opravdu zaujaly úvahy. Komentovala jsem a těšila se z toho, že jsem našla spřízněnou duši. V poslední době mě ty úvahy nějak začaly bavit… ani nevím proč, no to je jedno. Takže bych tady měla takovou malinkou recenzi na jeden opravdu super blog.
Takže, čtěte dál...

Dívka, jež vlastní tento blog se jmenuje Monica Otmili. Nevím, kolik jí je, myslím že je mladší než já, ale z textu je znát že je velice vyspělá.. Musím se přiznat - Když jsem poprvé přišla na její blog, moc jsem ho nerozebírala, okomentovala jeden článek a tím to pro mě haslo. To mohlo být tak - před dvěma měsíci? Určitě, na konci prosince. Jak možná někdo ví, jsem stejně jako Monica správcem v Klubu Snílků. V poslední době jsem se začala o ostatní správce trošku víc zajímat. Včera mi přišel trošku víc pod ruku Moničin blog, a já začala číst.
Nadšeně jsem rozklikla rubriku s úvahami a začala číst, a číst, a komentovat a komentovat. Monica má velice poutavý styl psaní a vyjadřování. Nebojí se dát najevo svůj osobní názor - a to rozhodně oceňuji. Po přečtení článků mám pokaždé chuť se nad tématem zamyslet. Umí si dobře vybírat, o čem psát. A když už píše, tak poutavě. Nejvíc z jejích úvah mě zaujal článek Lidem vadí puberta?.
Úvahy nejsou jediné, čemu se Monica věnuje. Opravdu krásně kreslí (Jen škoda, že na blogu nemá výkresů více) a její povídka Dark Creature se fakt povedla. Rozhodně stojí za to navštívit rubriku Ghotic a Co se kde děje.
Mimo jiné je Monica spolumajitelkou rubriky Repetito v Klubu Snílků, kde velice dobře odvádí svou práci.
Určitě se na její blof podívejte, mě velice zaujal.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 24. february 2011 at 19:40 | React

No ne, on mi někdo dělá reklamčičku.
Tak to jsem ráda, že se ti u mě líbí. :-D (fakt nevím, jak jinak reagovat, neovládám schopnosti reagovat nerozpačitě).
Mladší opravdu jsem, tos trefila. Ale že bych byla vyspělá? Spíš naopak. :-D Ale když myslíš.

Dark Creature byla první trošku normálnější povídka, jež jsem stvoila, ale teď se bojím si jí přečíst, abych ji nesmazala. Je totiž děsně "pózerská".

Jinak já jsem taky objevila další zajímavý blog - tebe, budu pravidelným návštěvníkem :)

2 lady-dariel lady-dariel | Web | 25. february 2011 at 12:39 | React

jojo mon píše opravdu zajímavě :)

3 Jedna Snívajúca Jedna Snívajúca | Web | 25. february 2011 at 13:46 | React

Tento blog som nedávno navštívila. Zaujala ma ma najmä poviedka. :-) Áno ona má veľmi dobrí štýl písania. Veľmi sa mi páči. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement