Brutalita

24. february 2011 at 19:08 | Šílená bruneta P |  Úvahy
Brutalita
Aby jste přesně věděli, o čem tady mluvím, něco Vám budu vyprávět. Více se dozvíte v celém článku.

Jednoho dne jsem se jako každý jiný den normálně vzbudila. Je to už delší dobu. Ale něco bylo jinak. Obvykle jsem naštvaná, když se vzbudím. Miluji spánek. Ale tentokrát bylo něco jinak. Byla jsem ráda, že jsem se vzbudila.
Zdál se mi opravdu, ale opravdu hnusný až nechutný sen.
Víte, jak jsou občas v televizi zprávy o Lidech, kteří unesli jiné a pak je týrali? Byla jsem jednou z unešených. Celé to bylo natáčené, aby to mohl věznitel dát na youtube.
Bylo nás tam asi pět nebo šest. Byli jsme zamčeni v koupelně. Po nějakém čase tam přišel muž, co nás věznil, a začal nás mučit. Jednoho umučil tak hrozným způsobem, až mu utrhl hlavu a (tahle chvilka mi zůstala v hlavě napořád) když jí vzal do ruky, začal jí mlátit o roh sprchy (když vylézáte, tak ten roh musíte přece překročit) až z té hlavy padaly kousky dásně a zubů.
Na tenhle sen si vzpomenu pokaždé, když rodiče zapálí vonné tyčinky. Ten den jsme je totiž měly zapálené také, a mě se ta vůně nějak spojila s tím snem. Prostě jí nemůžu ani cítit. Tenhle sen se mi zdál před rokem, a pořád si ho pamatuju. Furt mám před očima to, jak muž vzal do ruky hlavu a začal s ní mlátit o sprchový kout. Všude bylo tolik krve… Bojím se, že se ten sen bude opakovat, co hůř, že se stane.
A mě by jen zajímalo jedno.
Proč jsou ti lidé tak tupí, že uvězní jiné a mučí je? Léčí si tím nějaké komplexi, nebo co? Mě to přijde velice odporné. Lidé, co dělají takovéhle věci nejsou psychicky v pořádku a měli by se léčit.
Vždyť, co z toho mají? Pak se na něj stejně přijde… teda doufám. Nemohla bych žít s pocitem, že můj soused je magor a léčí si komplexi na bolesti druhých.
Co si o tom myslíte vy? Já bych se z pohledu na spoustu krve asi pozvracela. A to mi ani tolik nevadí.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Shariony Shariony | Web | 24. february 2011 at 20:56 | React

Těmhle lidem nic nevysvětlíš. Jsou mimo. Psychopati. Neuvažují jako normální člověk.
Ale teda brrr, to byl fakt hnusnej sen. Taky se mi zdál jeden tak hroznej, že si ho pamatuju živě už skoro pět let...ale nebyl takhle násilný. Asi o něm taky napíšu, protože se bohužel zakládal na pravdě, která byla ještě horší než ten sen.. :-?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement