Error day

17. january 2011 at 18:32 | Šílená Bruneta P =) |  Diary
Dneska Bruneta zažila opravdu únavný a otravný den. 
Znáte ty dny, kdy si nepamatujete jestli jste spali, nebo bdili? A to se stalo právě mě. 
Vůbec nevím, jak dlouho jsem spala. Což je docela vopruz, už jen z důvodu, že v pondělí musím být nejvíce aktivní. No jo, koho by bavila Ruština hned po ránu?

Mě tedy ne! - a proto se každé pondělí ráno modlím, aby učitelku nezasáhl blesk, a nepsali jsme písemku. V ostatních dnech naštěstí Ruský jazyk první hodinu nemáme. Zaplať pánbůh. 
O matiku jsem KONEČNĚ pochopila, co probíráme, takže to by měl být cájk.

Co se mi však připsalo k potížím, byla moje celodenní bolest břicha. Nejdřív jsem ji ignorovala, ale po několika hodinách to opravdu nešlo, a tak jsem většinu času po škole strávila v posteli, v menstruačních křečích, čtením Dva roky prázdnin *Jules Verne xD* pojídáním čokolády a pitím čaje s mlíkem. *Fakt hnus, ale mě chutná.* Náš pes mi mezitím čmuchal po pokoji, takže ode mě schytal pár nadávek. A já zas od sestry, ať na něj nejsem hnusná. Mám ráda zvířata... ale když mi něco kromě mé želvy vleze do pokoje, mám chuť vraždit. 

Když jsem se KONEČNĚ dostala na počítač, začala jsem s referátem na fyziku, o nějakých debilních přístrojích. Samozřejmě jsem nemohla nic najít, a taky jsem se přitom perfektně porafala s nejlepším kamarádem. Budu upřímná. Fyzika mě nebaví, stejně z ní mám jedničku, takže Pá Pá fyzičko, už se NEVRACEJ! 
Smutná


Teď tu sedím na zadku, spokojená s tím, jak jsem ze sebe všechno dostala. Jo, a ještě něco.
Mám chorobnou závislost čtením negativních článků na kravinu jménem Krásná.cz. Takové bejkárny, co najdete na Krásné, nepíšu snad ani já. A to je co říct, že?
Můžete si o tom přečíst i můj článek - Parodie na Kámoška.cz? Děkuji, nechci.
Nemám ráda ani Krásnou, ani Kámošku, ale Kámoška aspoň není o hovnech. 

š
 

1 person judged this article.

Comments

1 KajulE KajulE | Email | Web | 17. january 2011 at 18:58 | React

Jejda, to znáám! Takový dny nenávidim.

2 [: LilLy :] [: LilLy :] | Web | 17. january 2011 at 19:29 | React

No mi povídej,já dneska taky trpěla menstruačníma bolestma břicha :// Dokonce mě skoro celej den bolelo v krku,ani sníh už u nás neni,tak aspoň že sem si ho užila na tom lyžáku..:) Můžu se zeptat,v jaký si vlastně třídě? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement