Rada 03 - Pro Netku

30. november 2010 at 13:54 | Šílená Bruneta P =) |  Poradna
No, abYch řekla pravdu, docházeli mi nápady. Měla jsi prakticky stejné otázky jako předchozí dvě dívky. Docela jsem si nad tím lámala hlavu.


Hodily by se mě Rady jako mrs.Edii taky mám bráchu 23 let a nevim co mu dat na vanoce..Aji mamce a Taťkovi..:D A ještě s těma uhrama co proti temu..:):D

Odpovídám

Ach, proč musíte mít všichni staršího bratra? Já mám starší sestru, a dárek už pro ní mám. No ale teď k věci.
Bratr... mhmm... a říkala jsi, jestli nemám pro bratra jiný nápad? No odpovím ti asi takhle: To bych tvého bratra musela znát. A nebo bys mi mohla napsat, co má rád a jaký je. Pokud má rád sladké, mohla by jsi mu koupit jeden z Vánočních balíčkůch. Seženeš ho Tescu . Myslím, že balíček zahrnuje pralinky, a ostatní sladkosti. A dávají do toho snad i láhev vína. Pokud tvůj bratr má rád například kávu, mohla by jsi mu koupit nějakou dobrou, která se na Vánoce přiváží. Tak to dělám já s pivem pro taťku. Další, co mě napadlo, je - Tohle má rád asi každý muž. Nůž. Ne ale obyčejný. Na internetu se prodává hodně nožů, přes vojenských, po normálních. Prostě je to taková ta "chlapská záležitost"... můj táta si jeden skoro vydupal od mamky :D Jediná nevýhoda je, že je drahý. Takže by jste se mohli domluvit s mamkou, a koupit mu ho společně.
Je tvůj bráška typ, který už pracuje, a tráví třeba hodně času v práci, nebo tak podobně? Spolu s noži, prodávají  v obchodech kvalitní propisky nebo pera. Jejich cena se pohybuje asi od 500KČ a výše.
Nebo by jsi mu mohla koupit lístek na jeho oblíbenou pěveckou skupinu... to by podle mě určitě ocenil.
Mamce by jsi mohla koupit, jak jsem psala v předchozích radách třeba nějakou pěknou vonnou svíčku. Nebo sůl do koupele. To má moje máma moc ráda. Také by jsi se mohla podívat na nějakou kosmetiku v katalogu Avon a Oriflame. Na Vánoce tam mají zlevňené vánoční balíčky typu - sprchový gel, krém a třeba hydratační mléko. Můžeš se podívat sem:
To mám já pro mamku a pro sestru. Pokud ráda vaří, nebo peče, mohla by jsi jí koupit nějakou knížku s recepty a pod. A nebo nějaký velký, dražší kalendář na další rok. Ten by se jí určitě hodil.
Tátovi bys mohla pořídit nějaký alkohol. Jak jsem už psala, já mu každoročně kupuji pivo, které přiváží jedině na Vánoce třeba do Tesca. Nebo jako u mamky - podívej se do katalogu Oriflame. Mají tam také sady pro muže na Vánoce. Například sadu po holení, nebo sprchovou sadu. Také by ses mohla domluvit s mamkou a s bráškou, a koupit mu nějaký větší dárek společně.

No a tvá poslední otázka. Proti uhrům já používám Avon Clearskin. Ten je podle mě hodně dobrý. A také Pleťovku. Tu najdeš normálně v drogerii. Co jsem slyšeela, pomáhá na to droždí. Sice to smrdí, ale pomáhá to.
Každé ráno by jsi si také měla umýt obličej studenou vodou... uzavře ti to póry, a nedává tak pleti šanci ke vzniku nových uhrů.
Půlkou citronu by jsi si mohla přejíždět po bradě, nosu a čele. Nejdřív si ale vyzkoušej, jestli nemáš citlivou pleť. Mohla bys dostat alergickou reakci.
Pokud jíš hodně čokolády, tak by jsi to mohla omezit. Sice nevěřím, že za vznik uhrů může čokoláda, ale něco na tom bude.

No... snad jsem ti nějak pomohla, protože s tím bráchou už mi opravdu docházeli nápady ;)
Ale snad jsem ti nějak pomoha.

Pokud budeš chtít ještě nějak pomoct, nebo poradit, klidně znovu napiš.

Chceš také s něčím pomoci? Napiš buď na Vlachova.p@seznam.cz
nebo - Sem -
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 >Pixie< >Pixie< | Web | 30. november 2010 at 14:52 | React

Ahojik
tak co kutíš?
No já sem dneska tak vysmátá až to bolí :)
Ale asi mě to brzo přejde, musim se jít šptat a zase šprtat... Jinak mám novej dess tak se nelekni :D

2 Mrs.Edii Mrs.Edii | Web | 30. november 2010 at 15:53 | React

Dva stejní bráši kterí se znají :D a taky dva stejní pošuci. A ty rady co si psala pro mě byli dobré ale koupila jsem úplně něco jiného :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement