Rada 02 - Pro Mrs. Eddi

25. november 2010 at 17:29 | Šílená Bruneta P =) |  Poradna
Dnešní rada pro mé Affs Mrs. Eddi.
Snad ti nějak pomůžu. ;)
No, budu se snažit.
VÍCE V CEL. ČLÁNKU- Mám problém.. :)
  1.Potřebuju se zbavit uhrů. Vím, že nesmím jíst čokoládu, pepř apod.. a také vím, že bych měla používát na to různé mastičky. Nevíš aspoň o nějaké dobré mastičce ?
  2. Poraď mi, co bych mohla koupit mému bratrovi na Vánoce kterému je 23 let :D
3. Sem teď v té největší pubertě co může být a strašně se mi mastí hlava. Musím si ji umývat každý den. Je to "voprus".. nevíš co s tím ?

Odpovídám

1.
Takže zbavit se uhrů? Možná máš s tou čokoládou pravdu, ale já jí také jím více než dost, a nějak moc to nepůsobí. Ale dyžtak ji zkus omezit. Možná bych ti mohla doporučit to, co používám já. Používámn AVON Clearskin. Je to čistící vodička na obličej. Měla bys ji používat každý večer. A o to jde. Pokud chceš, aby ti jakýkoliv přípravek fungoval, tak ho používej pravidelně. Ale v tomhle ti pomůže i obyčejná Pleťovka -  Pleťová voda. To koupíš normálně v obchodě. A zase... udělej si na to čas, aby jsi měla každý den čas na to, aby sis to udělala =)Co by jsi také mohla zkusit je, každé ráno si omýt obličej studenou vodou, nebo si polovinou citronu přejíždět po nosu, bradě a čele. Ale radši si nejdříve vyzkoušej, jestli nemáš moc citlivou pleť... aby jsi nedostala alergickou reakci. ;)

2.
Bratrovi, kterému je 23? Hmm, to bych musela vědět, co má rád. Jak jsem navrhovala Annie-Green, voňavku PlayBoy... =) Nebo by jsi se mohla poradit s mamkou, na košili. Pokud má rád alkohol, tak nějký dobrý likér.
Jak jsi chtěla vědět něco pro mamku, a říkala jsi, že si na kosmetiku nepotrpí, mohla by jsi se kouknout do Dárkového zboží. Určitě tam najdeš spoustu pěkných svíček, olejových lampiček a sošek. Moje mamka má třeba nejvíce ráda vonné svíčky. Ale co měla moje mamka nejraději, byla vlastní výroba. Pokud chodíš na keramiku, nebo na něco jiného, mohla bys jí něco udělat sama =)

3.
Mastné vlasy. To znám. Také jsem si tím prošla.
Podle mě by jsis měla zajít do obchodu, a najít nějaký šampon speciálně na  mastné vlasy. Nejlepší jsou ty, co mají výtažky z bylin. Mohla by jsi ale zkusit i to, co vyhovuje tobě. Ale teď mě poslouchej. Potupem času by jsi to měla omezovat, to každodení mytí vlasů. A víš proč? Čím více jsou vasy mokré, tím více mazu vylučují. Proto navrhuji aby jsi si myla hlavu ob den. Tak to dělám já, a vydrží mi to. Ale na tebe to nemusí mít takový účinek, proto já z puberty už vycházím.
Radši se ještě zeptej své kadeřnice. Třeba by ti doporučila něco opravdu účinného.

No... snad ti to aspoň trošku pomohlo. Pokoušela jsem se na všechno odpovědět. Pokud budeš chtít ještě nějak pomoct, nebo poradit, klidně znovu napiš.

Chceš také s něčím pomoci? Napiš buď na Vlachova.p@seznam.cz
nebo - Sem -

Příště se vrhnu na rady pro Netku ;)
 

1 person judged this article.

Comments

1 nej-bleskovky-nej nej-bleskovky-nej | 25. november 2010 at 17:30 | React

Ahoj :-) !
Někdo ho zná, někdo ne, ovšem každý kdo se zapojí, může vyhrát úžasné ceny!
Řeč je tu o mém znovu založeném blogu, na kterém můžeš vyhrát úžasné ceny za jednoduché otázky, na které odpovíš. Nejedná se o ceny typu: "blendíček, klikačka, diplomek" a podobné hlouposti, jsou to opravdu úžasné ceny ;-) , ovšem víc se dozvíš na samotném blogu, kde právě probíhá historicky první bleskovka po znovu založení, odkaz je tady → http://nej-bleskovky-nej.blog.cz/1011/bleskovka-001
Určitě přijď, vyhrává každý!
P.S.: Omlouvám se za reklamu, ale veř mi, že to za to stojí ;-)

2 Nancy. Nancy. | Web | 25. november 2010 at 17:34 | React

Dobré rady .

3 Netka :) Netka :) | Web | 25. november 2010 at 17:37 | React

Neměla by si ještě nějakej jinej napsad co pro bráchu?:D Já mu každej rok kupuju vonavky nebo něco takyho.:D:

4 Mrs.Edii Mrs.Edii | Web | 25. november 2010 at 18:38 | React

Díky. A s tou hlavou - no, víš.. Já bych si jí neměla umývat ob den.. protže na druhý den už ji mastnou :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama