Katrin Lollipop - pár slov

27. november 2010 at 18:01 | Šílená Bruneta P =) |  Úvahy
V soutěži AntiQuéé, jsem si měla vybrat jednu ze zúčastněných, o které napíšu článek.
Vybírala jsem si ze dvou, a nakonec jsem si vybrala tuto holčinu.
Doporučuji přečíst.
*Píšu ti už potřetí, protože si mi to pokaždé nějak "záhadně vyplo =D".*
VÍCE V CEL. ČLÁNKU


První, co jsem zahlédla na jejím blogu, byla barva. Docela jsem se lekla, když jsem viděla růžovou, myslela jsem si, že jsem narazila na barbie. Nebyla to pravda. Sice má růžpvý dessing, ale je krásný, a s barbie to nemá nic společného. Strašně se mi líbí kombinace barev v písmu. Nejvíce asi ta žlutá a fialová. Také se mi moc líbí obrázek v záhlaví. Na takovéhle jsem opravdu ujetá =D

Když jsem se podívala do menu, můj zrak mi okamžitě padl na rubriku Kadibudka. Hned jsem se usmála. Když jsem na to klikla, viděla jsem samé řetězáčky. Klikla jsem na ten, co byl přidaný jako posleední, a a četla jsem. Strašně se mi to líbilo. Už jen z důvodů, že slovo Nečum a Debil také miluju. A taky společná "láska" k sourozencům. S Katrin bych se určitě hodně nasmála, kdybych jí zhnala osobně. Škoda že nemá ráda měsíc Září, protože v něm jsem se narodila.
Rubrika Deníček mi okamžitě oznámila, že je to autorský blog. A ty já mám nejradši.
Zaujala mě rubriku Moe TWoRBa. Na to klikám u blogů nejčastěji. A tady se mi ještě ke všemu líbilo, žže je tam dvojité W. A to já používám často. No zpátky k rubrice. Podívala jsem se na jedny z klikaček, a došlo mi, že je ona holčina určitě inteligentní, protože já jsem NIKDY nepochopila jak se toto vyrábí. Takže chválím za to, že má větší objem mozku než já, a určitě je velice nadaná. A povídka úžasná. Za tu chválím. jen by to chtělo pokračování.
Nejvíce natěšená jsem byla na Téma týdne. Bohužel tam byly jen tři články, ale ty stály opravdu za to. Líbilo se mi Téma o pokoji. Sdílím tvůj smutek. Nechtěla bych s mojí sestrou sdílet pokoj. Ale ona je starší než já... což je ještě horší ---> nemůžu jí mlátit... -.-"
ostatní články byli také velice pěkné.
Co se mi líbilo jako další, byla kontrola SBéček. Podle mě by to měl dělat každý blog.

Shrnutí: Líbilo se mi prostě úplně všechno. Nic bych nevytknula.
A přemýšlím, že holčině napíšu o spřátelení.

Zajímavost: Anketa Líbí se ti tu? Stojí za to! =)
No a poslední slova? Když jsem dnes na její blog klikla, tak jsem byla opravdu strašně moc vypleskaná a potěšená z toho, že její článek směřoval zrovna na mě =) Děkuju moc. Snad se ti i moje shrnutí bude aspoň trošku líbit.

Blog - Tady -

 

1 person judged this article.

Comments

1 Katrin Lollipop Katrin Lollipop | Web | 28. november 2010 at 8:50 | React

Jéééé....Díky! Je to super! Fakt! Moc děkuju =o) Mimochodem,taky to tu máš úžasné :) Já se akorát neumím moc rozepisovat :D (na to mám svůj druhý blog :P ) Taky si myslím,že kdyby jsme se znali,že bychom si rozumněli a že bysme se spolu nasmáli víc něž velice dobře =o)

PS: Určitě velice ráda spřátelím ;-)  :-P Strašně moc se mi líbí tvůj blog =o)

2 Jessica Smith Jessica Smith | Web | 2. december 2010 at 16:49 | React

Ahoj, zatím jsi druhá, za tebou je těsně... Sama se na to podívej!
http://jessica-smith.blog.cz/1011/pocatek-akce-anti-qwee :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement