08 - Drogy

21. november 2010 at 19:40 | Šílená Bruneta P =) |  Názor na...
Jelikož v anketě, co bude příště v článku na rubriku
nn
bylo nerozhodně, a to mezi Drogami a Růžovou, vybrala jsem si Drogy.
A příště bude Růžová. To slibuju.
Teď už k článku.
VÍCE V CEL. ČLÁNKUDrogy... co k nim tak říci?
Určitě jsou špatné, to víme každý z nás.
Já zde shrnu pojetí *Drogy* z mého pohledu.

Můj názor:

Co vím je, že se drogy dělí na Lehké a Tvrdé.
Mezi Lehké patří třeba cigarety, alkohol... myslím že i tráva..
Mezi tvrdé například éčko, a to ostatní.
Moc se v nich nevyznám, ale vím, že jsou špatné.

Nechápu ty lidi, co jsou tak blbí a prodávají je. Ještě více nechápu ty lidi, co jsou tak vypatlaní a kupují je. Ale... prý když si něco třeba párkrát dáte, můžete se stát závislými, a ani si to nepřipustíte.
Cigarety - hodně známá droga. Skoro nikdo ale neví, že to droga je. Což je podle mě trošku smůla. jsem jedna z mála, kterým kouř s cigaret vadí. Přímo ho nesnáším. Moji vrstevníci úplně v pohodě kouří, a když se mě zeptají, jestli nechci taky, mám chuť jim ty cigára vrazit do nosu.

Alkohol - Opět většina lidí neví, že je to droga. Ale je to návykové? Je, tak je to droga. U tohohle možná ty lidi i chápu. Deprese, vztahy a podobně dělají divy, a dospělí to neunesou. Pak se z toho musejí léčit.
Alkohol
(Zdroj - Deviantart.com, Autor - ~TheNightSheDied)
Tráva - jako předchozí dvě věci, mě to nic neříká. Jsem člověk, co si až moc hledí svého zdraví. Nechápu, co na tom lidem chutná. No... jejich věc.

Ostatní - Narodzíl od cigaret, které kouří můj kluk a kamarádi, od alkoholu, který pijí rodiče a dospělí, až přes trávu, kterou moje kamarádka jednou přitáhla do školy, a já chytla panickej strach že bude mít průšvih, jsem ostatníí věci neviděla. A jsem za to ráda.

I tak bych se toho nedotkla.
Shrnutí: Drogy jsou špatné. Nemělo by se s nimi začínat, protože se ničí zdraví. A taky jsou z toho problémy. Jen se koukněte na televizi, je to tam každý den.

Zajímavost: Víte že za drogu se dá považovat i čokoláda a coca cola? Prostě všechno, co je návykové.
Kouření zkracuje mužský pohlavní orgán *xD* o jeden centimetr. Pánové, rozmyslete si to =D


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lai Lai | Email | Web | 21. november 2010 at 20:25 | React

Podle mě nejsou špatné drogy samy o sobě, ale jejich užití. (Tím myslím užití dnešního civilizovaného světa, nikoli světa třetího.) Někteří lidé využívají drogy k dobrým účelům (než mě odsoudíte - dočtěte do konce :-D) - tím mám na mysli např. šamany kmene Yanomami (někdy psáno též "Janomami") z povodí Amazonky, nebo Indiáni. Táta je antropolog, vím od něj, že Inidáni využívali drogy ke spojení s duhy, kteří jim údajně radili, jak vyléčit nemocné - a světe div se, fungovalo to, díky tomu máme významné objevy ve světe medicíny.

Ale jinak máš samozřejmě pravdu - článek je velice trefný.

2 LiL :] LiL :] | Web | 22. november 2010 at 10:40 | React

Jo,drogy sou špatné,lidi se buď nechaj zatáhnout do nějaký party,a začnou v tom jet taky,nebo si řeknou,že to jenom tak vyzkouší,a už se z toho nedostanou...Já četla takovej článek na netu,tak sem si říkala,že bych ho tam mohla dát,u toho článku sem se i rozbrečela,byla to taková vzpověď holky,která je brala,ale dostala se z toho...Mě docela takovýdle věci zajímaj,ale tim nemyslim,jako že bych drogy brala,to fakt ne.

Taky sem v anketě dala drogy :) Takže díky za názor :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama