Nákupy :) 27.9. 010

27. september 2010 at 20:04 | Šílenáá Bruneta P =) |  Diary
Ahojte!
Dnešek byl pro mě FAKT šílenej! Byla jsem s kámoškou v Kladně. Nejdřív ona měla přijet k nám a pak jsme měli jet do Kladna. Ok, měla přijet ve dvě... přijela asi ve čtvrt na dvě. Jediný štěstí, že jsem už měla uklizeno. Jenom já vypadala jak debil. Ona super nalíčená a oblečená, a já v červený teplákový soupravě... (No a co? je moje věc co doma nosím!)

Tak jsem se oblíkla a vyrazili jsme na vedlejší vesnice, odkaď nám jel bus. Je asi kilák od tý naší. Takže prakticky hned vedle.
Tak jsme dojeli do Kladna. Aneb dvě diliny ve městě. OK... to by ale nebylo všechny, kdyby jsme to nebylimy dvě.

Jdeme, a před náma nějaký kluci.... tak sedmnáct let. Docela nahlas si povídali, dva byli ČÍňani (korejci?) to je jedno, ale byli pěkný. Pak jsme šli k přechodu, a teď na nás jeden.

Slečny nechěli by jste se poznat s tímhle?
 (přitom ukázal na svýho kámoše) Ten jeden chytnul kámošku za ruku. Já radši šla dál (to už bych NIKDY neudělala) Tak jsme je předběhly, obě totální výtlem + okouzlení, páč všichni čtyři byli pěkný. A já jenom ze zadu slyšim.

Ta jedna se na tebe ani nepodívala ( samozřejmě já) No a co? on taky nevěděl jak jsme vypadali.

Pak jsme šli nakupovat. koupila jsem si dva pásky (růžovej a fialovej), tři laky na nehty ( stříbrnej, žlutej a černej), tužku na oči, make-up, sponky a řasenku. Jo a naušnice! :)
nákup
Stavili jsme se i v MC. Nejdřícv jsme šli pěžky... na úplně opačnou stranu, pak se na to vykašlali a jeli busem. Potkala jsem kámoše z tábora =D

Z MC jsme šli pěžky k TESCU od kterýho nám jel autobus. Víte jaký to je, když jdete v tichosti a vaše polovička s kerou jste na výletě si nahlas krkne? a je to taková "něžná" dívka? No prostě výtlem :D
A u nás jsme zkoušeli vypadat jako scene girl. Jenže obličej vypadal jak emo a jelikož si kámoška koupila slabej lak na vlasy (dvojku myslim) tak mi to nedrželo.

 Dnešek jsme si opravdu užila :)
A to je asi  všechno :) Zatím pá :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 brunett-ee brunett-ee | Web | 27. september 2010 at 20:31 | React

Helé dala bys mi na sebe nějaký kontakt?:)... PŘÍJDEŠ MI HROZNĚ FAIN :)..navíc si koo pořád na mém blogu :P:D... mohly bychom si někdy popovíídat ;p

2 Drzá Lůcová :P Drzá Lůcová :P | Web | 28. september 2010 at 14:54 | React

Ahoj, ty kresby těch šatů se mi hrozně zalíbili a jsou na mém blogu jako reklama na tebe. Byla bych ráda, kdyby ses koukla :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama